DOŚWIADCZENIA WŁASNE DW09/04/2023 (ONLINE)

DOŚWIADCZENIA WŁASNE DW09/04/2023 (ONLINE)

Jednodniowe spotkanie dla 6 uczestników, 8 godzin dydaktycznych     

Termin: 31 marca 2023 roku

Temat: Poczucie skuteczności – pełna forma, osłabienie, czy …?

Miejsce: platforma ZOOM

Godziny zajęć: 08.00-14.30 w tym dwie przerwy 15 minutowe

OPIS: Poczucie skuteczności to szczególny konstrukt ze względu na jego powiązania z realizacją celów, marzeń czy wartości, z konkretnymi rezultatami i powodzeniem. Potrafi przechylać szalę w trakcie decydowania o podjęciu jakiegoś działania, zadania, interwencji.

W zależności od swej kondycji poczucie to może prowadzić do skutecznych profesjonalnych działań, ryzykownej brawury lub ostrożności zabarwionej zaniechaniem, a nawet wycofaniem

Zapewniam, że Twoje refleksje, pozyskane idee, sensy, inspiracje zyskają praktyczny wymiar i pozwolą Ci świadomie kształtować formę własnego Poczucia Skuteczności w kontekście praktyki pomocowej. Zobaczysz w nowym świetle swoje Poczucie Skuteczności i służący mu styl… odżywiania

Koszt: 400,00 PLN 

  • Wpłatę należy uiścić zgodnie z terminem podanym w zaproszeniu na szkolenie, minimum 4 tygodnie przed terminem zajęć. 
  • Wpłata przepada w 50% przy rezygnacji na 4 do 2 tygodni przed terminem w 100% na mniej niż 2 tygodnie przed terminem zajęć.

        Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy Towarzystwa 

Santander Bank Polska S.A., II Oddział Poznań (dawnej BZ WBK S.A.)

31 1090 1346 0000 0000 3400 1347                          

Zgłoszenia: drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy